Nowy etap w kierunku poprawy zdrowia

Exeltis powstało w wyniku rozwoju Grupy CHEMO – prowadzącej kompleksowe badania poświęcone zdrowiu. Exeltis wnosi ducha innowacji do dotychczasowego doświadczenia i wiedzy Grupy CHEMO, by przyczynić się do poprawy jakości życia milionów ludzi na całym świecie.

Naszym celem jest poprawa jakości życia i zdrowia ludzi

Ludzie są zawsze w centrum naszej uwagi. Pracujemy z myślą o nich. Pragnąc dostarczyć lepsze rozwiązania terapeutyczne i dotrzeć do większej liczby ludzi na całym świecie, Exeltis pracuje na każdym kontynencie. Dzięki temu wielu pacjentów uzyskało błyskawiczny dostęp do naszych produktów.

Firma w ciągłym rozwoju

W duchu innowacji wykorzystujemy naszą wiedzę, środki i kapitał ludzki, aby stworzyć leki spełniające oczekiwania pacjentów.

Szukamy nowych alternatyw w różnych obszarach terapeutycznych. Dlatego połączyliśmy siły wielu firm farmaceutycznych, które podzielają nasz entuzjazm.

Przed nami dwa cele:

poprawa jakości życia milionów ludzi, ich rodzin i opiekujących się nimi lekarzy, zapewniając dostęp do najwyższej klasy, skutecznych rozwiązań terapeutycznych

poprawa jakości opieki medycznej w przyszłości, prowadząc badania i tworząc nowe produkty, opracowując lepsze oraz nowatorskie terapie

 


Exeltis jest innowacyjną organizacją specjalizującą się w opiece zdrowotnej.
Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów w branży farmaceutycznej.