Exeltis Poland Sp. z o.o.

EXELTIS POLAND Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie
Nasz zespół składa się ze zmotywowanych i doświadczonych ludzi, którzy mają wspólną pasję i cel – zrozumienie potrzeb pacjentów i lekarzy w Polsce oraz zaoferowanie im produktów najwyższej jakości, aby polepszyć jakość życia i zdrowia Polaków. W skład Exeltis Poland Sp. z o.o. wchodzą Dział Rejestracji, dbający o powiększenie portfela produktów, prężnie rozwijający się Dział Marketingu i Sprzedaży oraz Dział Finansowo-Księgowy.

Dział Sprzedaży i Marketingu
Dział Sprzedaży i Marketingu to grupa zaangażowanych i ambitnych ludzi, którzy tworzą strategie oraz współpracują z klientami Exeltis Poland Sp. z o.o. Staramy się zrozumieć potrzeby lekarzy i farmaceutów, wyjść im naprzeciw i, co najważniejsze, sprostać oczekiwaniom pacjentów.

Do naszego zespołu zapraszamy ludzi nietuzinkowych, zaangażowanych w pracę i gotowych na wyzwania stawiane przez rynek farmaceutyczny. Promowanie wiedzy o naszych produktach, i edukacja pacjentów, np. w zakresie antykoncepcji hormonalnej – to nasze cele.

Nasi przedstawiciele codziennie odwiedzają specjalistów – lekarzy i farmaceutów – w całym kraju. Wszystkim przedstawicielom oferujemy intensywne szkolenia , podczas których nasi pracownicy dzielą się z nimi bezcenną wiedzą i doświadczeniem. To gwarantuje wysoką jakość pracy każdego przedstawiciela Exeltis Poland Sp. z o.o. i stały rozwój.

Zadaniem Działu Marketingu jest analiza rynku farmaceutycznego w Polsce w oparciu o badania, najnowsze trendy terapeutyczne i odkrycia medyczne. Na tej podstawie przewidujemy oczekiwania i potrzeby lekarzy, farmaceutów i pacjentów, a nasze działania dostosowujemy do nich.

Dział Rejestracji
Dział Rejestracji Exeltis Poland Sp. z o.o. koncentruje się na przygotowaniu dokumentacji rejestracyjnych oraz prowadzeniu licznych procesów w zakresie rejestracji, rerejestracji oraz zmian porejestracyjnych.

Naszym celem jest znajdywanie jak najlepszych rozwiązań rejestracyjnych oraz prowadzenie procedur w taki sposób, aby mieściły się one w założonych przez firmę planach biznesowych.

Prowadzimy procesy rejestracyjne nie tylko w kraju, ale też na innych rynkach europejskich i światowych. W naszym portfolio produktowym znajdują się produkty lecznicze, wyroby medyczne i suplementy diety.

Dział Finansów i Administracji
Do głównych zadań Działu Finansów i Administracji należy przyjmowanie i sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym dokumentów księgowych oraz prowadzenie i nadzorowanie całości spraw z zakresu obsługi finansowo-księgowej. Przeprowadzamy również monitoring i windykację należności.

Ponadto kompleksowo dbamy o kształtowanie współpracy z naszymi dostawcami, odbiorcami oraz bieżącą obsługę zamówień.

Ściśle współpracujemy z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie planowania i wykonania planu finansowego.